Гонзо: Аз решавам кой да играе - Окоро ще си понесе последствията

Наставникът на Черно море Георги Иванов обяви защо е смени Окоро още в 36-та минута в двубоя срещу Литекс. След излизането си нападателят демонстративно хвърли фланелката си на земята, а Гонзо се закани, че ще го накаже.

"През първото полувреме имам забележки към отбора, през второто - по-добре. Литекс е силен отбор и знаехме, че мачът ще бъде по-различен в сравнение с тяхното представяне в последните им три мача. През второто полувреме имахме 2-3 контраатаки, при които можеше да вкараме и втори гол.

С оглед на показаното и лна ошия терен, резултатът е реален. Не видях какво е направил Окоро, но ако го е направил, ще си понесе последствията. Аз съм треньор и аз решавам кой да играе. Окоро не спазваше тактическите указания и затова беше сменен", коментира Георги Иванов.