"Червеният" герой от дербито: Всеки знае на какво е способен Валери Божинов

Бранителят на ЦСКА Пламен Крачунов получи наградата за март за най-добър футболист в "А" група. Той подели отличието с полузащитника на Левски Владимир Гаджев. "Армейският" защитник се разписа за победата с 1:0 срещу "сините" в дербито на 15 март. Тогава той отбеляза единствения гол в 93-ата минута на срещата.
Владимир Гаджев и Пламен Крачунов бяха наградени за футболисти № 1 на месец март
"Надявам се да се получи спектакъл. Надявам се, ако може пак да победим, и да зарадваме "червената" част на България. Не ми тежи, че трябва да замествам Валентин Илиев. Той е сърцето и душата на отбора и ни липсва много. Вече съм в оптимална форма, все пак изиграх много мачове. Мисля, че използвах шанса си.

Треньорът направи разбор след загубата от Локомотив (Пловдив), показа къде са ни грешките. Ние в съблекалнята не сме говорили. До някаква степен тази загуба ще ни помогне да стъпим на земята. Хубавото е, че се случи преди мача с Левски, а не срещу тях.
Всеки знае какво име е Валери Божинов, къде е играл и на какво е способен. Ако треньорът ми гласува доверие, се надявам, че ще се справя. Всеки от двата отбора имат своите силни страни. Който спечели единоборствата и се раздаде на терена, той ще спечели. Искам да призова феновете на ЦСКА да подкрепят отбора. Дай Боже, след мача отново да изживеем хубави моменти", каза Крачунов, след като получи наградата.

СНИМКИ: ЕМОНА ЦОНЧЕВА, SPORTAL.BG