Георги Миланов игра цял мач при пета поредна победа на ЦСКА (видео)

ЦСКА (Москва) записа пета поредна победа в руската Премиер лига, след като надделя с минималното 1:0 над Урал на "Арена Химки". Единственото попадение реализира Ахмед Муса в 17-ата минута. Зоран Тошич проби добре отдясно, пусна към Думбия, който с много хитър пас продължи към Муса. Нигериецът изпревари Заболотний и успя да провре топката под плонжа му.

Българският национал Георги Миланов изигра 90 минути за московчани, като той можеше да се разпише още в началните минути, но вратарят на Урал спаси.

ЦСКА (М) е на трето място във временното класиране, на точка зад Зенит и на две от Локомотив (Москва). Първите два отбора обаче са с мач по-малко, като по-късно днес питерци приемат Краснодар, докато утре Локо (М) посреща Анжи.