Николай Желязков и Александър Попов застават един срещу друг преди дългоочаквания финал между Левски и ЦСКА във волейбола

Арсенал срещу екзекутора на Ман Сити на полуфиналите за Купата на Англия

Арсенал ще срещне носителя на трофея Уигън на полуфиналите за Купата на Англия. Заемащият седмо място във временното класиране на Чемпиъншип тим сензационно отстрани големия фаворит Манчестър Сити, побеждавайки "гражданите" с 2:1 на 1/4-финалите. Така за втори пореден сезон Уигън спря Ман Сити за ФА Къп, след като през миналата година "Латикс" спечелиха с 1:0 във финала.

В другия сблъсък от полуфиналите един срещу друг ще се изправят Хъл Сити и единственият тим от Първа лига - Шефилд Юнайтед.

Полуфиналните двубои са на "Уембли", на 12-и и 13-и април.