Очаквайте: Левски с последна тренировка преди срещата с Берое, "сините" са амбицирани да се върнат към победите

Бока Хуниорс с втора победа в Аржентина

Бока Хуниорс победи гостуващия Олимпо с 2:0 в среща от шестия кръг на футболното първенство на Аржентина. Хуан Санчес Миньо откри резултата в 7-а минута, а Хуан Роман Рикелме бе точен от дузпа пет минути преди края на сезона.

За Рикелме това бе първи мач, в който той игра почти 90 минути след серията от контузии през миналата година. Бока Хуниорс е едва на 11-о място в класирането след втората си победа от началото на сезона. Нюелс Олд Бойс разгроми с 4:1 Велес Сарсфийлд и се изкачи на шесто място в подреждането.

Ланус победи с 1:0 Расинг Клуб, а Атлетико Белграно и Естудиантес завършиха 1:1. Колон е начело в класирането с 13 точки, следван от Естудиантес с 11 точки, Годой Крус и Атлетико Белграно с по 10 точки и други.