Бразилия шокира и излезе с различни екипи в двете полувремена

Петкратният световен шампион и домакин на Мондиал 2014 Бразилия представи по изключително оригинален начин новия си резервен екип за световното през лятото. Неймар и компания не бяха показвали резервните си фланелки до този момент, след което ненадейно се появиха на терена за второто полувреме в контролата с Република Южна Африка (5:0), облечени в тях. Това бе част от рекламната кампания на американския спортен гигант "Найки" за представянето на втория екип на Бразилия за Мондиала.

Самата фланелка е в два тона на синьото, с бял кант на гащетата. По този начин бразилците изненадаха и опонента си в двубоя на "Сокър Сити Стейдиъм", излизайки на терена за втората част със съвсем различна визия. След като бяха повели с два гола до почивката, бразилците нанизаха нови три попадения през второто полувреме за крайното 0:5.