За половин час Мицански не успя да спаси Карлсруе

Българският нападател Илиан Мицански игра половин час за Карлсруе, но тимът отстъпи с 0:1 на Аален като гост в среща от 23-ия кръг на Втора Бундеслига. Поражението попречи на "сините" да се придвижат в зоната на плейофите за влизане в Бундеслигата, тъй като те имат 36 точки на четвъртата позиция, на 3 точки от третия Падерборн. Треньорът Маркус Каучински пусна българина на мястото на Хенингс с идеята да има трима нападатели, но идеята му не сработи. Единственото попадение за домакините вкара Хюбнер в 51-ата минута, а Ален е на 8-о място с 31 точки.