Хасково разгроми сателита на Ботев - агитката скандира "А" група

Хасково разгроми с 4:0 Раковски в мач от "Б" група. Два гола за победителите отбеялза Емил Ангелов-Бабангида. Той опъна мрежата на гостите още в 4-ата минута. В 26-ата таранът на червено-белите бе съборен в наказателното поле от вратаря на гостите Росен Андонов и сам изпълни дузпата за 2:0.

Димитър Алексиев през второто полувреме заби още два гола във вратата на Раковски. В 63-ата минута той покачи на 3:0, а в продължението на мача оформи крайното 4:0 за Хасково. След последния съдийски сигнал публиката изпрати своите любимци с викове: "А" група, "А" група".