Карлсруе с Мицански измъкна реми от Фюрт

Отборът на Илия Мицански Карлсруе измъкна реми 1:1 като гост на Гройтер Фюрт в дербито та 21-ия кръг на Втора Бундеслига. Българският национал започна мача като резерва и се появи в игра в 58-ата минута. Мицански направи добро включване, но въпреки това, не успя да помогне на тима си за трите точки. Карлсруе поведе в 19-ата минута чрез Ябу (на снимката). Карлсруе водеше до самия край на мача и вече се виждаше победител, когато Рьокер изравни в 83-ата минута. Така Карлсруе остана 4-и в класирането с 33 т., а Гройтер Фюрт е втори с 36. Лидер е Кьолн с 39.