Етър се разправи с Евроколеж в контрола

Отборът на Евроколеж загуби втората си контрола с 0:2 от Етър (Велико Търново). Головете за шампиона на България от 1991 година вкараха Николай Николов и Димитър Байдаков. През първата част и двата отбора показаха добър футбол на висока скорост с атаки към двете врати, но липсваха чисти голови положения. Едва в 35-ата минута "колежани" допуснаха грешка в защитата и топката попадна в Николай Николов в наказателното поле. Играчът на "виолетовите" напредна и с удар покрай Апостол Стоянов откри за 0:1.

През втората част гостите удвоиха резултата в 60-ата минута, когато Ангел Делчев игра с ръка в наказателното поле и съдията Владо Вълков отсъди дузпа. Вратарят Стоянов усети ъгъла, но Байдаков би силно и покачи на 0:2. До края Петър Челебиев и Мирослав Караилиев имаха възможност за гол, но ударите им минаха покрай вратата. Следващата контрола на колежани е в сряда срещу Балкан (Варвара).

Евроколеж: Апостол Стоянов, Ангел Делчев, Георги Бъчваров, Христо Стаев, Николай Харизанов, Даниел Божков-Дънди, Радо Трендафилов, Владимир Калайджиев, Мирослав Караилиев, Георги Куртев, Георги Бекриев