Мартин Божилов: Левски не оказа съпротива, но ще е с друго лице в плейофите

Либерото на Марек Юнион Ивкони Мартин Божилов не скри задоволството си от поредната победа на своя тим над Левски Боол. Това бе 12-ти мач и 12-та победа, като любопитното е че вече в 11 мача дупниччани бият с по 3:0 гейма.

"Нали знаете защо БНТ не иска да излъчва мачове на нашия отбор?! Защото биеме 3:0 за 60 минути и после се чудят как да си запълнят времето", пошегува се Божилов. "Иначе убедителна победа постигнахме. Очаквахме по-голяма съпротива от Левски, но я получихме само до средата на първия гейм и след това изцяло доминирахме. Изглежда, че отборът на Левски не е сработен с новият разпределител за момента, но според мене истинското лице на отбора ще се покаже на плейофите. Там ще видим съвсем различен отбор. Колкото до нашата игра като изключим повечето грешки от сервис, които допуснахме, на другите елементи се справихме добре. Доволни сме от победата и сега отиваме с нужното самочувствие в Монтана. Съперникът е много здрав отбор и играе силно на своя земя, така че няма да ни е никаак лесно, но мисля че отново ще си тръгнем с три точки и от там", заключи Божилов.