Пощига запази шансовете на Валенсия срещу Атлетико (видео)

С гол на Елдер Пощига в третата минута на добавеното време Валенсия стигна до 1:1 у дома срещу Атлетико (Мадрид) в първия мач от 1/8-финалите на туррина за Купата на краля в Испания.
Така "прилепите" записаха пореден престижен резултат под ръководството на новия треньор Хуан Антонио Пици и запазиха живи шансовете си преди реванша на стадион "Висенте Калдерон" след седмица.
Гостите от Мадрид поведоха в 71-ата минута чрез Раул Гарсия и вече се виждаха победители, когато Пощига изравни.
Победителят ще играе на 1/4-финалите със спечелилия сблъсъка между Бетис и Атлетик (Билбао).