Контролна среща: България (U16) - Вестфалия (U16) 0:1

Кардиф изпусна Съндърланд след гол в 95-ата минута

Отборът на Кардиф Сити не успя да победи като домакин Съндърланд в мач от 19-ия кръг на английската Висша лига. Двубоят завърши 2:2, въпреки че до 83-ата минута Кардиф водеше с 2:0 в резултата. Джордън Мъч откри за домакините още в 6-ата минута, а Фрейзър Кемпбъл реализира второто попадение за уелсците в 58-ата минута. При гола на Кемпбъл по-голямата работа свърши Мъч, който се подигра с отбраната на "черните котки" преди да подаде топката на своя съотборник.

В 83-ата минута обаче Стивън Флетчър намали на 1:2, а в петата минута на добавеното време резервата Джак Колбек спаси "черните котки" от поражението.

Кардиф събра 18 точки и заема 16-о място в класирането, докато Съндърланд остава на последната 20-а позиция с 14 точки, на 2 от първия тим над зоната на изпадащите - Кристъл Палас.