Бивш футболист на ЦСКА и Литекс бележи в Гърция

Бившият футболист на ЦСКА и Литекс Томислав Костадинов вкара второто си попадение в гръцката втора дивизия през сезона. Той откри резултата в 70-ата минута за своя тим Ханя (остров Крит) при важната победа с 2:0 над Калитея в 13-ия кръг на южната гръцка втора лига. Томи пристигна в Крит през октомври, а днес беше едва втората му среща като титуляр. В 28-ата минута пред него се откри възможност да вкара, но вратарят на гостите Кацулис изби топката в корнер. Домакините обаче нанесоха своя удар в рамките на две минути. Костадинов се разписа в 70-ата минута, а 60 секунди по-късно Йоргос Бунтопулос удвои.

Ханя остана на 2-о място в класирането, но се доближи на 4 точки от лидера Олимпиакос (Волос), който води с 32 точки. Гостите от Калитея пък са 4-и, а днес претърпяха първото си поражение в първенството.