Естудиантес със загуба, Деян Иванов с 19 минути

Деян Иванов игра 19:35 минути като титуляр за Естудиантес при загубата като домакин на Кахасол с 54:61 (24:16, 13:9, 5:18, 12:18) точки в среща от 11-ия кръг на испанското първенство по баскетбол за мъже. Баскетболистите на Естудиантес изиграха силно първо полувреме, след което водеха с 37:25, но се представиха доста слабо през второто, отбелязвайки едва 17 точки срещу 36 за гостите. Деян Иванов записа 5 точки, 5 борби и 1 асистенция.

Отборът на Естудиантес заема предпоследно място в класирането с 2 победи и 9 загуби. Аркадия, с българина Димитър Димитров в състава си, загуби мача си от 14-ия кръг на австрийското първенство - като гост на Велс с 69:79 точки. Димитров бе на терена 17 минути и се отличи с 5 точки и 3 борби. Аркадия е на 9-о място в класирането с 3 победи и 9 загуби.

В мач от 11-ия кръг на втора италианска дивизия Баскет Сан Салваторе, с Роксана Йорданова в състава си, загуби като гост от Удине с 47:57 точки. Българката бе титуляр и завърши със 7 точки и 5 борби за 40 минути.