Септември (София) (U16) - ЦСКА-София (U16) 2:0

Гълъбинов носи победа на Авелино с майсторски гол от фаул (видео)

Българският нападател Андрей Гълъбинов отбеляза гол за победата на своя Авелино с 2:1 над Модена в мач от 19-ия кръг на Серия "Б". 24-годишният нашенец се разписа в 66-ата минута с отлично изпълнен пряк-свободен удар за 2:0. Преди това Анджело Д'Анджело бе открил за тима на "вълците" от Кампания малко преди почивката. В 84-ата минута пък Кума Бабакар намали за Модена и оформи крайния резултат.

Така Гълъбинов отбеляза седмия си гол за Авелино от началото на първенството. Отборът му пък заема трета позиция в класирането с 33 точки - на три от лидера Емполи и на една от втория Палермо.

АВЕЛИНО - МОДЕНА 2:1
1:0 Д'Анджело (42)
2:0 Гълъбинов (66)
2:1 Бабакар (84)