Хазуров бележи при загуба на Лиерс (видео)

Българският нападател на Лиерс Костадин Хазуров отбеляза единствения гол за тима си при загубата с 1:3 от Беверен в 20-ия кръг на белгийското първенство. Хазуров дълго време лекуваше контузия, но показа, че не е загубил головия си нюх. Той влезе като резерва в началото на полувремето и само две минути по-късно успя да изравни след разбъркване в наказателното поле. Домакините обаче доминираха и с две попадения в последните 10 минути стигнаха до победата.

В друг мач от кръга Локерен надигра с 2:0 Оуд-Хеверлее на Иван Бандаловски. Бившият защитник на ЦСКА беше титуляр и получи жълт картон.

В класирането Лиерс е на 13-о място с актив от 17 точки, а Оуд-Хеверлее е на 14-а позиция с 16 точки.