Манолев с гол за втория тим на ПСВ в дербито с Аякс

Станислав Манолев отбеляза единия от головете за втория тим на ПСВ Айндховен в дербито срещу втория тим на Аякс за равенството 2:2. Българинът записа пълни 90 минути в срещата от втората дивизия на Холандия, която се игра в Амстердам. Той бе точен в 59-ата минута за 0:2 след като преди това гостите бяха открили резултата в 7-ата минута чрез Райхи.

В 76-ата минута обаче "филипсите" останаха с човек по-малко след като Хеескерс извърши нарушение за дузпа и бе изгонен от игра. Така Хендрикс реализира наказателния удар за 1:2, а в 81-ата минута Куйперс донесе и равенството на Аякс за крайното 2:2.

След това равенство ПСВ се намира на 10-ата позиция в класирането с 27 точки, докато Аякс се намира на 18-ата позиция с 19 точки.