Лас Палмас пада без Спас

Отборът на Лас Палмас пропусна чудесна възможност да се скъси дистанцията с лидера в Сегунда дивисион Ла Коруня. Депор завърши 0:0 у дома с третия Луго, но Лас Палмас отстъпи с 0:1 на Сарагоса и не можа да се придвижи по-нагоре от четвъртата позиция. За домакините не игра Спас Делев. Българинът дори не беше в групата за мача.

Попадението за Сарагоса отбеляза Рожер в 63-ата минута. Лас Палмас създаде повече голови положения, но вратарят на гостите Лео Франко беше непробиваем.

В други срещи от 16-ия кръг Цордоба загуби от втория тим на Барселона с 1:2, а Ейбар се препъна срещу Майорка - 0:1.

ЛАС ПАЛМАС - САРАГОСА 0:1
0:1 Рожер (63)