Новобранец носи победа на Никс

Новобранецът Тим Хардауей-младши донесе победата на Ню Йорк Никс в предсезонния сблъсък срещу Бостън Селтикс. "Бричовете" надиграха "келтите" със 103:102, а Хардауей вкара победния кош за Никс 8.2 секунди преди финалната сирена.

Синът на петкратния участник в Мача на звездите Тим Хардауей-старши се отчете с 16 точки, 10 от които бяха реализирани в последната четвърт на двубоя.

Андреа Барняни дебютира за Ню Йорк с 12 точки, а Мета Уърлд Пийс се отчете с 13 точки в първата си среща за отбора. Иман Шъмпърт бе най-резултатен с 18 точки, а Кармело Ентъни се отчете със скромните за него 7 точки за 21 минути игра.

Фил Преси вкара най-много за Бостън - 13 точки, докато Ейвъри Брадли и Крис Баб добавиха по 12 точки всеки.

Следващият мач на Ню Йорк е срещу Торонто, докато Бостън ще премери сили с Филаделфия.

Двата тима ще сре срещнат отново в събота.