Ярославич на Ники Желязков без шансове за финалите за Купата на Русия

Руският волейболен отбор на Ярославич (Ярославъл), където старши-треньор е българинът Николай Желязков, остана без шансове за класиране за финалите за Купата на Русия.

Волейболистите на Ярославич отстъпиха на Локомотив-Изумруд (Екатеринбург) с 0:3 (24:25, 23:25, 17:25) във втория си мач от Група "А" на полуфиналния етап на надпреварата, игран този следобед. Така момчетата на Ники Желязков и помощника му Георги Петров допуснаха втора загуба и са на последното място в класирането в групата. По регламент за финалния турнир за Купата на Русия ще се класират единствено победителите от 4-те полуфинални групи.

Утре в последния си мач Ярославич играят с домакините на турнира - вицешампионите от Урал (Уфа). Срещата е от 15,00 часа българско време.

Снимка: BGvolleyball.com