Слаб ЦСКА се измъчи на "Армията" (видео)

ЦСКА не успя да победи отбора на Банско в контролна среща, която се проведе на стадион "Българска армия". Проверката приключи при резултат 0:0. Треньорът на "червените" Стойчо Младенов заложи на футболисти, които играят по-малко в официалните мачове. Голяма част от тези състезатели обаче с нищо не показаха, че заслужават титулярно място в ЦСКА.

През първото полувреме Банско диктуваше събитията на терена и доста често създаваше главоболия пред Стоян Колев. Втородивизионният тим спокойто можеше да води в резултата, но неумението пред гола си каза тежката дума.

Още в 4-ата минута гостите имаха отлична възможност да открият резултата, но останал сам срещу вратаря, Войнов прати топката в аут. В 44-ата минута Станкев излезе на добра позиция, но се забави и кълбото му бе избито.

От своя страна пък ЦСКА бе толкова безпомощен, че трудно минаваше центъра и не успя да създаде нито едно голово положение.

През вторите 45 минути картината не се промени. "Армейците" отново демонстрираха безидейна игра и футболистите в червено се отличиха само с няколко удара, които преминаха далеч от вратата.

В 58-ата минута само късметът спаси "червените". Георгиев отправи изстрел, който бе избит от Колев, но топката срещна страничната греда.

Въпреки слабата игра ЦСКА все пак можеше да стигне до победата, ако Григор Долапчиев бе отбелязал, след като в 79-ата минута бе останил сам срещу вратаря.

ЦСКА - БАНСКО 0:0

ЦСКА: Колев, Сидибе, Дюлгеров, Кировски, Хауърд, Райков, Василев, Грънчов, Мартински, Долапчиев, Ревсон (Маринков, Атанасов, Николов, Шилдаров)

БАНСКО: Ганев, Узунов, Ангелов, Шопов, Слаев, Димитров, Иванов, Войнов, Станкев, Чипилов, Петков (Стоянов, Евтимов, Георгиев, Топузов, Кременлиев, Бензюзов)

СНИМКИ: ИЛИЯ СТОИМЕНОВ, SPORTAL.BG