Нов сблъсък между Лудогорец и Хебър - този път за Купата, на живо от Разград със съставите

Мексес отнесе наказание от четири мача

Бранителят на Милан Филип Мексес получи наказание от четири мача заради неспортсменската си проява по време на дербито с Ювентус, спечелено от "бианконерите" с 3:2. През втората част, при изпълнение на ъглов удар пред вратата на гостите, французинът удари в главата Джорджо Киелини. Главният рефер подмина ситуацията, а по-късно - в 74-ата минута, показа втори жълт картон на Мексес за друго нарушение.

Днес дисциплинарната комисия  санкционира 31-годишния защитник за четири мача, като три от тях са заради инцидента с Киелини, а останалият е за изгонването му по време на мача.