Попето с асистенция при реми на Кубан (видео)

Капитанът на националния ни отбор Ивелин Попов се отчете с асистенция при равенството 2:2 в Краснодар на тима си Кубан срещу Ростов в среща от 12-ия кръг на руската Премиер лига. Попето започна като титуляр и игра цял мач. В 19-то минута гостите поведоха с гол на Артьом Дзюба. В 48-та минута обаче Ивелин Попов центрира от десния фланг и сенегалският нападател Ибрахима Бялде изравни.

В 52-та минута Ростов отново поведе, като автор на гола отново бе Артьом Дзюба след пас на жано Ананидзе. В 72-та минута Джибрил Сисе възстанови равенството - 2:2.

Отборът на Кубан е на 10-то място с актив от 14 точки. Лидер е Зенит - 29 точки, следван от Локомотив (Москва) - 24 точки, Спартак (Москва) - 24 точки, и др.