Жоазиньо бележи с глава при победа на Краснодар (видео)

Бившият играч на Левски Жоао Жоазиньо вкара първия гол за своя тим Краснодар при победата с 2:0 като гост срещу Урал в мач от 12-я кръг на руското първенство. Въпреки ниския си ръст Жоазиньо вкара гол с глава, прайщайки топката в мрежата на Урал след центриране на Евгений Шипицин в 51-ата минута. В 64-ата минута Маурисио Перейра реализира второто попадение за Краснодар. Той стреля от фаул, стражът на домакините Алексей Солосин реагира много лошо и позволи на топката да влезе във вратата.

Жоазиньо и компания са четвърти в класирането с 21 точки - на 5 от лидера Зенит, който е и с мач по-малко. Урал заема 14-а позиция със 7 точки.