Севиля продължава победоносно напред (видео)

Севиля се утвърди на върха на класирането в група "Н" на Лига Европа след втори успех. Днес тимът на Унай Емери пречупи Фрайбург с 2:0 на свой терен. В 63-ата минута Фалу Диане от германския тим фаулира в наказателното поле откъсналия се сам срещу вратаря Карлос Бака и получи червен картон, а от бялата точка Диего Пероти откри резултата. В последната минута Бака сам завърши точна атака на Севиля, като се възползва от пас на Хайро Самперио. Победата е шеста поредна за испанците в турнира.

В другия мач от групата Слован (Либерец) трудно надви Ещорил с 2:1 в Чехия, като съдията изгони по един футболист и от двата тима