Манолев се контузи преди мачовете с Армения и Чехия (видео)

Българският национал Станислав Манолев игра 64 минути за втория отбор на ПСВ Айндховен, който спечели с 2:1 срещу втория тим на Твенте в мач от 10-ия кръг на холандската Ерстедивизи (второ ниво). Манолев беше заменен пронудително от Бурак Кардес заради травма, чийто детайли в сайта на клуба не бяха изнесени.

Флориан Йозефзоон в 9-ата откри резултата, след което Яри Остервейк изравни за гостите в 36-ата. Красиво попадение на Рай Флут в 61-ата минута осигури трите точки за ПСВ 2, който има общо 9, но остава на предпоследното 19-о място в класирането.