Бивш цесекар спаси Черно море и Гонзо от голям срам срещу 10 от Пирин ГД (видео)

Отборът на Черно море победи Пирин (Гоце Делчев) с 2:1 в мач от 11-ия кръг на "А" група. В 13-ата минута Бакари от дузпа изведе домакините напред в резултата. Наказателният удар бе отсъден за нарушение срещу Михаил Венков. Минута след гола, гостите останаха с човек по-малко. Мурад Ибрахим получи втори жълт, респективно червен картон и напусна принудително терена.

В 33-ата минута Пирин изненадващо изравни чрез Веселин Марчев, който се разписа с глава след центриране отдясно. В 56-ата минута "моряците" вкараха втори гол. Автор на попадението бе Кирил Котев. Бранителят се разписа след центриране на Даниел Младенов.

ЧЕРНО МОРЕ - ПИРИН ГД 2:1

1:0 Бакари 13 д.