Нова безапелационна победа за малките акули

Отборът на Черноморец (Бургас) до 17 години постигна убедителна победа в 5-ия кръг на първенството в елитната юношеска група. „Акулите“ разбиха гостуващия тим на Монтана с 5:0. До края на първата част бургазлии вече бяха си осигурили комфортна преднина от 3 гола. Даниел Андреев беше точен от дузпа, а две попадения добави Иван Тодоров. През втората част момчетата на треньора Николай Кръстев само затвърдиха отличното си представяне с нови два гола, дело на роденият през 1998 година Радослав Недялков.

С актив от 7 точки, 17 годишните „акули“ заемат 8-мо място във временното класиране. В следващия, 6-ти, кръг черноморци гостуват в Етрополе на Чавдар. Срещата е на 14-ти септември, от 11:00 часа. В същия ден и срещу същия противник се изправя и старшата формация на Черноморец. Техния двубой е с начален час 15:00.