Пирин ГД победи Нефтохимик в мач с пет гола

Отборът на Пирин (Гоце Делчев) победи Нефтохимик с 3:2 в контролна среща. Пирин откри резултата в 21-ата минута, като Петър Лазаров се разписа от дузпа. Наказателният удар бе отсъден за нарушение на Йошев срещу Лазаров, а бранителят получи и жълт картон.

Нефтохимик обърна нещата в своя полза до края на първото полувреме след попадения на Любомир Божинов в 37-ата и Галин Димов в 41-ата минута.

След почивката неврокопчани бяха безспорно по-добрият отбор на терена и след като французинът Алба и Марио Близнаков пропуснаха невероятни положения, в 60-ата минута Васил Панайотов при едно разбъркване от близо вкара за 2:2. До края на мача отново Марио Близнаков пропусна от 3-4 метра, а Борислав Хазуроав удари и греда за неврокопчани.

В 82-ата минута отново Лазаров бе фаулиран в наказателното поле и отново капитанът на Пирин с втория си гол от дузпа оформи и крайното 3:2.