Десет от Бастия закотвиха Тулуза на дъното

Отборът на Тулуза се озова на дъното в Лига 1 с едва 2 точки, след като снощи загуби с 1:2 гостуването си на Бастия. Домакините играха с човек по-малко от 37-ата минута след червения картон на Жулиан Палмиери, но показаха характер и спечелиха ценни три точки, които ги пратиха в средата на таблицата.

Клаудиу Кесеру откри за Бастия в 43-ата минута, но в 57-ата Мартин Брайтвайте възстанови равенството. Победното попадение за домакините бе дело на Ндри Ромарик в 67-ата минута.

В друг мач от 4-ия кръг Лориен се справи със съпротивата на Валансиен с 1:0. Победния гол за Лориен отбеляза Винсен Абубакар в 14-ата минута.