Пеев с гол за Амкар при загуба от ЦСКА (видео)

Георги Пеев отбеляза гол при загубата с 1:2 на Амкар от ЦСКА (Москва) в среща от седмия кръг на руското първенство, с което отборът от Перм остана на шесто място в класирането. "Армейците" пък са начело в таблицата с актив от 17 точки.

Пеев се разписа още в първата минута на срещата, в която участие за Амкар Перм взеха още Захари Сираков, Петър Занев и Благой Георгиев. Бившият халф на Локомотив (София) беше точен след асистенция на словака Мартин Якубко, а след близо час игра беше заменен от латвиеца Владимирс Камес. Георгиев и Занев получиха жълти картони, а Сираков бе принудително заменен още преди почивката заради контузия.

За отбора на ЦСКА, който объна резултата с попадения на Сейду Думбия и Ахмед Муса през двете полувремена, резерва остана футболист номер едно на България за 2012 година Георги Миланов.