Малийски гигант дебютира с гол за ЦСКА (ВИДЕО)

ЦСКА не успя да победи третодивизионния тим на Сливнишки герой. Контролната среща, която се игра в Сливница завърши при резултат 1:1. "Червените" играха с доста юноши в състава, а освен това неофициален дебют направиха подписалите наскоро с "червените" Браян Хауърд и Райс МБоли, и дошлият на проби Мамади Сидибе.

Попадението за домакините реализира Николай Иванов в 27-ата минута. Футболистът напредна, стигна почти до границата на наказателното поле и със силен шут прати топката в мрежата зад Стоян Колев.

В 44-ата минута Мамади Сидибе, който е на проби изравни резултата. Мощният таран се възползва от грешка на бранител на домакините и без да се бави с прецизен удар не остави шанс на стража Минев.

"Червените" бяха безидейни в атака и рядко стигаха до опасни ситуации пред вратата на аматьорския тим. Първият точен удар "армейците" отправиха чак в 36-ата минута. Това се случи чрез Рангел Абушев, който прати топката право в ръцете на вратаря от Сливница.

В 69-ата минута Павел Янев отправи топопен удар, но Райс МБоли показа висока класа и успя да избие в корнер.

В 85-ата минута ЦСКА бе на крачка от втори гол, но това така и не се случи, тъй като късметът изневери на "армейците". Плътен удар на влезлия през второто полувреме Калоян Янков срещна горната греда.

СЛИВНИШКИ ГЕРОЙ - ЦСКА 1:1