Тонев дебютира с равенство за Астън Вила

Българският нападател на Астън Вила Александър Тонев записа първи минути с екипа на новия си отбор в контролата срещу Рьодингхаузен днес завършила 1:1. Той започна като титуляр в състава на Пол Ламбърт и остана на терена до края на първото полувреме, когато всички играчи започнали мача бяха заменени с нови единадесет човека. Тонев пък остави отлични впечатления с играта си, като отправи два опасни удара и раздаваше хубави извеждащи пасове на своите съотборници.

Иначе головете в мача паднаха през второто полувреме. Астън Вила пръв откри резултата в 52-ата минута с гол на Хелениус, а в 77-ата минута Рьодингхаузен стигна до изравняването чрез Сиек за крайното 1:1.