Нефтохимик победи Тунджа

Над 500 зрители изгледаха контролата между Нефтохимик и Тунджа (Ямбол), завършила при резултат 3:1 за "шейховете". Гостите откриха резултата в 10-та минута с гол на Георги Дончев. С попадения на Васил Калоянов и Любомир Божинов Нефтохимик стигна до обрат до почивката. През второто полувреме отново бургаските футболисти доминираха на терена, но успяха да добавят само едно попадение чрез Момчил Желев за крайното 3:1.

Повторен дебют с екипа на Нефтохимик направи Ивелин Янев, който бе аплодиран от многобройната публика на стадиона за завръщането си в тима. След мача старши треньорът на Нефтохимик Антон Спасов заяви, че пред отбора предстои много работа, която продължава още от утре с поредните двуразови тренировки.