Ялово реми в Плевен между Спартак и Калиакра

Без голове 0:0 завърши срещата от 25-ия на Б група между отборите на Спартак (Плевен) и Калиакра (Каварна). През целия двубой плевенчани търсиха победата, но ги спря отличния вратар на гостите Християн Славов. Преди почивката той отрази голови удари на Станислав Иванов и Владислав Василев. През второто полувреме пред вратата му стана още „по-горещо”.

Това обаче не го уплаши и той спаси четири стопроцентови положения на Иво Иванов и едно на Ивайло Раденцов. И след като не успяха да му вкарат гол спартаковци едва не забиха такъв в собствената си врата. Той можеше да падне в средата на първата част, когато след продължително разбъркване в наказателното поле плевенски бранител насочи топката към мрежата си. Светкавичната намеса на вратаря Васил Тодоров обаче предотврати резила.