Вижте изключителния гол на Рикелме срещу Коринтианс (видео)

Неостаряващият Хуан Роман Рикелме блесна с великолепен гол при равенството 1:1 на своя тим Бока Хуниорс като гост на носителя на трофея Коринтианс в мач-реванш от осминафиналите на турнира Копа Либертадорес. Аржентинският гранд елиминира световния клубен шампион с общ резултат от двете срещи 2:1 и се класира на четвъртфиналите. Бившата звезда на Виляреал и Барселона Рикелме откри резултата в реванша в Бразилия с красив гол в 25-ата минута, изненадвайки вратаря на Коринтианс с далечен изстрел с десния крак.

Вижте приказното попадение на аржентинския плеймейкър, който през юни ще навърши 35 години.