Сензацията Ягодина спечели купата на Сърбия

Отборът на Ягодина триумфира с купата на Сърбия след минимална победа с 1:0 над Войводина на финала. Разочарованието за тима от Нови Сад е огромно, защото това бе четвърти загубен финал за "червено-белите" от 2007 година насам. Ягодина пък спечели първия си значим трофей само 5 години след влизането си в елита.

Единствения гол във финала отбеляза Милан Джурич от дузпа в 15-ата минута. Наказателният удар бе отсъден за игра с ръка на Джордже Йокич. Съдията Милорад Мажич показа жълт картон на виновника, а Джурич откри резултата.

През второто полувреме Войводина доминираше, но не можа да се добере дори до продължения.

12 000 зрители изгледаха финалния сблъсък на стадион "Партизан" в Белград.