Славия и Партизан на финала на международния турнир в чест на стогодишнината на "белите"

Славия и сръбският Партизан ще играят на финала на международния юношески турнир по футбол в чест на вековния юбилей на "белите". В последния си мач от група "А" младите слависти (родени 2000-ата година) надиграха с 3:0 своите връстници от Ботев Пловдив. Головете реализираха Георги Младенов, Кристиян Димитров и Филип Кръстев. Славия има три победи от три двубоя.

На финала отборът, воден от Цветослав Алтънов, ще се изправи срещу Партизан Белград. Сръбският тим спечели с 2:0 срещу Локомотив София последната си среща от група "Б" и също има пълен актив от девет точки. Мачът за титлата на турнира "100 години Славия" е в неделя в 11 часа. Левски и Галатасарай, които завършиха на втора позиция в двете групи, ще играят за трето място в крайното класиране в турнира. Срещата е от 9.30 часа.

Трети мачове от футболния турнир за юноши (2000-ата година)