Национал пропуска мача с Русия заради контузия

Треньорът на юношеския национален отбор Иван Халачев няма да може да разчита на титулярния разпределител Владимир Станков за днешния мач с Русия от Евро 2013 в Сърбия и Босна. 16-годишният плеймейкър на ЦСКА напусна терена с болки във втория гейм на срещата с Турция, завършила със загуба 2:3 за България.

Играчът бе откаран в местна болница, където са му направени прегледи и са установени само разтеглени връзки. При всички положения срещу Русия Станков няма да играе, защото му е препоръчана почивка. Според лекарския щаб на националите разпределителят ще бъде на линия за 4-ия мач на отбора във вторник срещу тима на Сърбия.

В днешния мач с Русия разпределител ще бъде 17-годишният Йордан Пеев от Марек Юнион Ивкони (Дупница). Срещата е от 16,00 часа.