Доби Рабаджиева с 11 точки при победата на Рабита над Локомотив с 3:0

Рабита (Баку) спечели с 3:0 (25:23, 30:28, 25:21)* българския сблъсък с Локомотив (Баку) от 23-тия кръг в женската Суперлига на Азербайджан.  Добриана Рабджиева не попадна в стартовия състав на шампионките за този мач, но след като противникът дръпна напред в резултата в първия гейм, Марчело Абонданца я пусна в игра и тя остана на терена като титуляр и за следващите две части, допринасяйки за обрата с 11 точки (2 аса, 9 атаки) и 63% добро посрещане. Либерото на Локомотив Мария Филипова регистрира 26% добро посрещане.

В друга среща от кръга, Телеком (Баку) на Христина Русева загуби от Бакъй-Азерьол (Баку) с 0:3 (19:25, 22:25, 18:25)

Във временното класиране Рабита е убедителен лидер с 52 точки от 17 победи и 2 загуби, следван от Игтисадчи (Баку) с 42 точки и Азеррейл (Баку) с 40 точки.  Локомотив е четвърти с 35 точки от 12 победи и 8 загуби, а Телеком – шести с 6 точки от 2 победи и 18 загуби.  Следващият кръг е на 14 април.