Дори контузен, Меси си е Меси (карикатура)

В поредната любопитна карикатура на сайта Goal.com нападателят на Барселона Лионел Меси изхвърчава от линейка с ясната идея да помогне на съотборниците си да елиминират Пари Сен Жермен. Вчера Меси, който все още не е напълно възстановен от контузия, се появи в игра през второто полувреме на четвъртфиналния мач-реванш от Шампионската лига на каталунците с ПСЖ. Тимът на Тито Виланова губеше с 0:1 в резултата (след 2:2 в първата среща в Париж), когато Меси влезе в игра под аплодисментите на публиката. Влизането на аржентинеца се оказа решаващо, тъй като той имаше важно участие при изравнителния гол на Педро Родригес. Реваншът завърши 1:1 и това бе достатъчно на Барселона да се класира на полуфиналите, благодарение на правилото за повече отбелязани голове на чужд терен.