Мицански резерва при загуба на Инголщат

Българският национал Илиян Мицански игра десетина минути при загубата на Инголщат с 1:2 от Аален в мач от 28-ия кръг на Втора Бундеслига. Родният нападател се появи на терена в в 81-ата минута на мястото на Моритц Хартман, но не успя да помогна на тима си да избегне загубата.

Домакините от Аален поведоха в средата на първата част с попадение на Рафаел Райхвайн. Малко по-късно Каюби изравни от дузпа, но в 54-ата минута Мартин Дауш също бе точен от бялата точка и донесе успеха на Аален.

В класирането Инголщат е на 11-о място с 35 точки. Лидер е Херта с 59, пред Айнтрахт (Брауншвайг) с 58. На трета позиция е Казйерслаутерн, който днес разгроми Кьолн с 3:0 в дербито на кръга.