Малко не стигна на Сърмов и Касъмпаша да откраднат точки от Фенербахче

Националът Георги Сърмов бе титуляр за неговия Касъмпаша при загубата с 1:3 от Фенербахче в мач от 23-ия кръг на Сюперлиг. Гостите от истанбулския квартал Бейоолу бяха близо да откраднат точка от азиатската част на града, тъй като до 90-ата минута резултатът бе 1:1, но в продължението на мача реферът отсъди дузпа за "жълтите канарчета", която Емре Бельозоолу реализира.

Преди това Калу Уче бе открил за Касъмпаша още във втората минута също от дузпа, а Пиер Уебо изравни в 60-ата. В последната ситуация в мача пък Муса Соу оформи крайното 3:1 на празна врата, след като вратарят на гостите Андреас Исаксон бе отишъл в противниковото наказателно поле за изпълнение на корнер.

Победата прати Фенербахче на три точки от лидера Галатасарай, който обаче е с мач по-малко и утре посреща Ордуспор. Касъмпаша пък е седми с 33.

ФЕНЕРБАХЧЕ - КАСЪМПАША 3:1