Левски пречупи ЦСКА пред препълнена зала и стъпи на волейболния връх в България - на живо от зала "Левски София" с отзивите и награждаването

Гонзо стартира със загуба в Черно море, Ивелин Попов вкара на моряците

В първата си контрола по време на подготвителния лагер в Белек отборът на Черно море загуби с 0:3 от Кубан, който е на четвърто място в руското футболно първенство. Още в четвъртата минута на мача руският отбор поведе с гол на българския национал Ивелин Попов, който се възползва от добро подаване на Маркус Уреня и изпрати топката в далечния ъгъл на Георги Китанов - 1:0 за Кубан.

Руснаците доминираха през първите 45 минути, а отборът на Черно море можа да стигне само до далечен удар на Илиян Капитанов в 39-та минута.

В 49-та минута след продължително разбъркване в наказателното поле на варненци топката попадна в Букур и той от десетина метра я прати в мрежата - 2:0 за Кубан.В 82-та минута Козлов намери отлично Букур и той вкара втория
си гол в мача - 3:0 за Кубан, при който резултат завърши и контролната среща.

Черно море (Варна) - Кубан (Русия) 0:3

0:1 Ивелин Попов 4
0:2 Букур 49
0:3 Букур 82

Старши треньорът на Черно море Георги Иванов започна със следния стартов състав: Георги Китанов, Живко Атанасов, Александър Александров, Росен Колев, Коста Янев, Георги Илиев, Тодор Колев, Единилсон, Себастиан Комел, Илиян Капитанов и Мирослав Манолов