Турските шефове на Етър с нов бисер

Турското ръководство на Етър сътвори поредния си гаф. Сега босовете забраниха да се обяви съставът на тима за контролата с Хазар (Ленкоран), която се игра днес в Белек. Според шефовете целта била никой да не научи кои футболисти играят в отбора, за да не би някой да реши да ги привлече.

Самата проверка с азерите завърши 1:1. Двата отбора си размениха по едно полувреме. Етърци доминираха преди почивката и закономерно откриха резултата в 15-ата минута. Френският халф Жак Флей получи хубав пас в наказателното поле и се разписа за 1:0, като това бе негов втори гол в контролите. След почивката Сердар Даят пусна резервите, а съперникът изравни играта и резултата. В 48-ата минута точен бе Орсулич.

„Етър 1924” отново изпусна победата, както и срещу чешкия „Прибрам”. В 86-ата минута Жерсон бе съборен в наказателното поле и последва дузпа, но ударът му бе спасен.

Така до момента „виолетовите” имат две победи и три равенства в мачовете си в Белек. В неделя от 11:30 ч. те играят нова контрола – срещу „Костулени” (Кишинев), който е на 10-о място в първенството на Молдова, информира "Велико Търново спорт".