Черноморец наниза 5 гола в поредната си контрола

Черноморец записа изразителен успех в петата си контролна среща от зимната подготовка. „Акулите“ надделяха с 5:1 над тима на Любимец. На полувремето резултатът беше 2:1 за домакините, като попаденията отбелязаха Нианг, който е на проби, и Гаел. През втората част бургазлии излязоха с изцяло нов състав, като единствено Стоян Колев остана пълни 90 минути. Попаденията през втората част отбелязаха Милчо Ангелов, Станислав Дрянов и Цветомир Цонков.

Следващата проверка на черноморци е на 2 февруари /събота/ срещу тима на „Мастер“ Бургас.

Съставът на Черноморец: Колев, Дянков, Трифонов, Фо-Поре, Балтанов, Башлиев, Юсеф, Гаел, Бангура, Нианг, Боли

/Паланков, Пехливанов, Филипов, Стоянов, Лола, Цонков, Ангелов, Дрянов, Йорданов/