Гол в края донесе успех на Динамо (Б), Галчев игра цял мач

Динамо (Букурещ) записатруден успех с 2:1 в домакинството си на Петролул (Плоещ) от 6-ия кръг в първенството на Румъния с гол в добавеното време на двубоя. Цял мач за "кучетата" записа българинът Борис Галчев, който в хода на мача получи и жълт картон.

Столичани първи откриха резултата в мача още в 4-ата минута чрез Сръджан Лучин. В 28-ата минута обаче гостите възстановиха равенството чрез Георге Грозав. След това Динамо се хвърли в атака в търсене на ново попадение, но то дойде едве в третата минута на добавеното време, когато Тучдеан порази мрежата на съперника и донесе трите точки на своя тим.

Така Динамо събра актив от 11 точки и заема 3-ата позиция във временното класиране, като има и мач по-малко в актива си. Петролул има 8 точки и заема 9-та позиция. Лидер е Пандури с 16 точки.