Динамо (Загреб) с домакинско равенство в първия кръг в Хърватия

Съперникът на българския шампион Лудогорец във втория предварителен кръг в Шампионската лига - Динамо (Загреб), записа домакинско равенство 1:1 в първия си мач от новия сезон в Хърватия. Тимът не успя да победи Интер (Запрешич) на своя стадион "Максимир", завършвайки наравно 1:1.

Динамо пръв откри резултата в срещата с попадение на Самир още в 16-ата минута. След това обаче гостите съумяха да възстановят равенството чрез Оршич в 52-ата минута и този резултат се запази до края на мача.

Следващият мач на Динамо е реваншът срещу Лудогорец в сряда, а първият мач между двата тима в Разград завърши 1:1.