Виданов си вкара автогол при загуба на Заглебие

Павел Виданов си вкара автогол при загубата на Заглебие с 1:2 като гост на Шльонск в среща от 28-ия кръг на полското първенство. Българският защитник отбеляза попадението в полза на съперника още в четвъртата минута на двубоя. В последните секунди на първото полувреме Матеуш Четнарски реализира втория гол за победителите. Почетният гол в полза на Заглебие бе дело на Аркадиуш Возняк четвърт час преди края.

Виданов започна двубоя като титуляр и остана на терена през всичките 90 минути на срещата.

След това поражение Заглебие се намира на 11-о място в класирането с актив от 34 точки.